report search
پارسی خوان

مزایا درب و پنجره ترمال بریک چیست؟

مزایا درب و پنجره ترمال بریکچیست؟ درب و پنجره ترمال بریک مزایای بسیاری را ارائه می دهند ، مهمتر از همه عملکرد حرارتی مزایای استفاده از آلومینیوم حفظ می شود - مانند استحکام ...

مزایا درب و پنجره ترمال بریکچیست؟

درب و پنجره ترمال بریک مزایای بسیاری را ارائه می دهند ، مهمتر از همه عملکرد حرارتی مزایای استفاده از آلومینیوم حفظ می شود - مانند استحکام ، دوام و پایداری - در عین حال بر نقطه ضعف هدایت حرارتی غلبه می شود. این امر باعث می شود تا درب و پنجره ترمال بریک یک راه حل ایده آل برای برنامه های کاربردی ساختمان های تجاری و پروژه های مسکونی با سطح بالا باشد که در آن به راه حل های بزرگ و پیچیده لعاب نیاز است.


اما دقیقاً درب و پنجره ترمال بریک چیست و چگونه کار می کند؟

امروزه یک عنصر مهم در طراحی ساختمانهای کم مصرف ، استفاده از درب و پنجره ترمال بریک با کارایی بالا همراه با استراتژی های طراحی خورشیدی منفعل است.

درب و پنجره ترمال بریک ، به نوار پلی آمید تقویت شده بین پروفایل های آلومینیومی داخل و خارج اشاره دارد. درب و پنجره ترمال بریک یک سد عایق بندی شده را در قاب پنجره ایجاد می کند. به عبارت ساده ، درب و پنجره ترمال بریک به عنوان یک قطع کننده مدار عمل می کند - قسمت داخلی را با خارج قطع می کند. درب و پنجره ترمال بریک می تواند تا حد زیادی بر بهره وری انرژی واقعی هر پنجره و در ، از جمله سیستم های دو جداره تأثیر بگذارد.

آلومینیوم استاندارد هادی خوبی از گرما و سرما است ، به این معنی که می توانید گرمای زیادی را از طریق قاب پنجره / درب از دست داده و یا به دست آورید. این در نهایت می تواند عملکرد پنجره های دو جداره را تضعیف می کند. فن آوری درب و پنجره ترمال بریک دارای نوار پلی آمید تقویت شده بین پروفایل های آلومینیومی داخل و خارج می باشد و مانع عایق بندی شده ای را در قاب پنجره ایجاد می کند. درب و پنجره ترمال بریک گرما ، سرما و سر و صدا را هزار بار کندتر انجام می دهد.درب و پنجره ترمال بریک با کنترل اشکال انتقال حرارت ، بهره وری انرژی را بهبود می بخشند.

درب و پنجره ترمال بریک در برابر حرارت و هدایت سرما عایق می شوند. این کار با جدا کردن قطعات فلزی خارجی از داخل با ماده ای انجام می شود که باعث کاهش میزان گرما یا سرما از طریق قابها می شود.

درب و پنجره ترمال بریک یک رزین غیر فلزی یا مواد پلاستیکی است که در قاب پنجره فلزی نصب شده است که از نظر جسمی قسمت داخلی پنجره را از قسمت بیرونی جدا می کند. از این رو مسیر انتقال انرژی گرما از طریق قاب پنجره منتقل می شود.

 

درب و پنجره ترمال بریک: ماده ای با هدایت حرارتی پایین که به منظور کاهش انتقال حرارت بین اعضای دارای رسانایی بالا درج شده است.

از درب و پنجره ترمال بریک می توان به عنوان نمونه ای توصیف کرد که در آن قاب و اجزای اره (اعضای) به عناصر داخلی و خارجی تقسیم می شوند و با استفاده از ماده ای با رسانا کمتر می شوند.


درب اتوماتیک | درب های اتوماتیک | درب و پنجره دوجداره
برچسب ها:

پنجره

-

درب

-

ترمال

-

بریک

-

های

-

قاب

-

پنجره ترمال

-

ترمال بریک

-

می شود

-

می کند

-

قاب پنجره

-

پنجره ترمال بریک

-

در قاب پنجره

-

نوار پلی آمید

-

پلی آمید تقویت

-

مشاهده منبع