report search
پارسی خوان

درب و پنجره ترمال بریک

درب و پنجره ترمال بریک :  درب و پنجره ترمال بریک و درهای فلزی (از نظر آلومینیوم ، استیل یا برنز) دارای مزایای بسیاری نسبت به چوب هستند - درب و پنجره ...

درب و پنجره ترمال بریک : 

درب و پنجره ترمال بریک و درهای فلزی (از نظر آلومینیوم ، استیل یا برنز) دارای مزایای بسیاری نسبت به چوب هستند - درب و پنجره ترمال بریک از آنها قوی تر هستند (بخصوص فلز و برنز) و به دلیل استحکام ساختاری آنها می توانید پروفایل های باریک تری از آنها ایجاد کنید ، نسبت "شیشه به قاب" آنها همچنین نگهداری بسیار کمی دارند ، درب و پنجره ترمال بریک  پوسیده نمی شوند و نیاز به آب بندی مجدد و درمان دارند. اما ، همانطور که ممکن است هر صاحب ویندوزهای فلزی قدیمی به شما بگویند که آنها دارای طرفین پایین نیز هستند: اصلی ترین درب و پنجره ترمال بریک ، راندمان انرژی آنهاست. فلز گرما (انرژی) را به راحتی هدایت می کند و این بدان معنی است که در یک روز گرم یک قاب فلزی جامد مانند یک رادیاتور در اتاق شما عمل می کند .  

 

به منظور حل این مشکلات ، تولید کنندگان پنجره و درب در حال معرفی درب و پنجره ترمال بریک  که یک سد عایق بین داخل و خارج از قاب پنجره هستند. این درب و پنجره ترمال بریک همان چیزی است که "شکست حرارتی" نامیده می شود.  

با این حال ، یکی دیگر از مزایای شناخته شده تر درب و پنجره ترمال بریک یک شکستگی حرارتی وجود دارد. درست همانطور که فلز گرما را انجام می دهد ، باعث ایجاد صدا نیز می شود و دقیقاً مانند عایق مانع از عبور گرما می شود ، در درب و پنجره ترمال بریک لرزش صدا را نیز بسیار مؤثر می کند و باعث می شود عایق صوتی بهتر از سر و صدای خارج ایجاد شود. قاب یک درب و پنجره ترمال بریک تأثیر قابل توجهی در بازده انرژی کلی هر پنجره و درب دارد.  

درب و پنجره ترمال بریک عبارت است از شیشه ای که از نظر حرارتی شکسته شده است به قسمت های آلومینیومی منجر می شود.

قاب بندی آلومینیومی استاندارد درب و پنجره ترمال بریک:

همانطور که بیشتر ما می دانیم فلز / آلومینیوم یک رسانای عالی گرما و سرما است به این معنی که می توانید گرمای زیادی را از طریق قاب پنجره / در (درب و پنجره ترمال بریک ) از دست داده و یا به دست آورید.این در نهایت باعث تضعیف عملکرد شیشه ای با کارایی بالا می شود که برای یک درب و پنجره ترمال بریک انتخاب شده است. مشکلات شامل می شوند ، اما محدود به پتانسیل ایجاد چگالش نیستند که می تواند منجر به قالب یا تخریب اتم های داخلی شود.برای بهبود عملکرد کلی درب و پنجره ترمال بریک ، باید یک حرارتی به قاب اضافه شود.

 

متأسفانه ، بازده انرژی گاهی با زیبایی شناسی مغایرت دارد: این مورد پروفیل های شکستگی حرارتی و لولا درب و پنجره ترمال بریک است. در حقیقت ، روی درب و پنجره ترمال بریک ساخته شده با قابهای فلزی که دارای شکاف حرارتی هستند ، اغلب از لولاهای خارجی درب و پنجره ترمال بریک استفاده می شود. ممکن است در مورد درهای کوچک باشند ، اما در هنگام ورود به درب بزرگتر ، می توانند کاملاً حجیم باشند.  


درب اتوماتیک | درب های اتوماتیک | درب و پنجره دوجداره
برچسب ها:

درب

-

پنجره

-

ترمال

-

بریک

-

یک

-

قاب

-

ترمال بریک

-

پنجره ترمال

-

می شود

-

همانطور که

-

می کند

-

پنجره ترمال بریک

-

مشاهده منبع